Zvláštní ustanovení

Zvláštní ustanovení pro rezervaci a osobní odběr zboží.

Provozovatel internetového obchodu www.tamy.cz nyní nabízí svým zákazníkům službu, díky níž mají možnost učinit rezervaci na webových stránkách www.tamy.cz a zboží si osobně si vyzvednout na adrese: Šarovy 92, 763 51 Šarovy.

K uzavření kupní smlouvy dochází až v okamžiku převzetí zboží a zaplacení. Zákazník si převezme zboží osobně.

Provozovatel internetového obchodu www.tamy.cz zaručuje zákazníkovi, že kupní cena, která bude uvedena při rezervaci v internetovém obchodu www.tamy.cz, je konečná a nebude navyšována o žádné další částky, zejména ne o částku související s možností rezervace zboží v internetovém obchodu www.tamy.cz. Tato rezervace je zcela bezplatná.

Provozovatel internetového obchodu www.tamy.cz bude zákazníka informovat prostřednictvím e-mailové zprávy na e-mailovou adresu, kterou zákazník uvedl při závazné rezervaci, kdy bude zboží připraveno k vyzvednutí. Zboží bude pro zákazníka připraveno k vyzvednutí obvykle do 3 pracovních dnů. Zboží bude rezervováno pro zákazníka po dobu 5 pracovních dní. Taktéž bude provozovatel zákazníka informovat o tom, jak dlouho pro něj zboží bude zarezervováno a do kdy nejpozději si bude moci zákazník zboží vyzvednout.